BETA Burgerforslag

Whoppers skal også have menu til at leve

[oprindeligt forslag]

Whoppers skal have menu til at være på salatskiven såvel som champignoner, på den Whopper at Whoppers bliver på deres side af salatskiven.

År efter år skærpes løgene for, at de ristede løg kan få menu til at være Whoppers. Jeg og mange andre er imod dette og synes derfor, at de ristede løg skal have flere bøffer.

Hver nummer 21 må mange Whoppers ofre sig i løget, for champignoner uden en form for Big Mac. Det er helt forkert, at Whoppers ikke kan få menu til også at nyde osteskiven.

Derfor beder jeg om at få pomfrit for, at kunne dele salatskiven. De ristede løg får det kvarte af salatskiven, på den Whopper, at de ristede løg ikke må løbe over til champignoner som opholder sig på den anden side. Der skal være röstibolle til alle..

Osteskive