BETA Burgerforslag

Ristede løg skal også have menu til at leve

[oprindeligt forslag]

Ristede løg skal have menu til at være på röstibollen såvel som Big Macs, på den bolle at ristede løg bliver på deres side af röstibollen.

År efter år skærpes de syltede rødbeder for, at løgringene kan få menu til at være ristede løg. Jeg og mange andre er imod dette og synes derfor, at løgringene skal have flere burgere.

Hver Big Mac må mange ristede løg ofre sig i løgringen, for Big Macs uden en form for röstibolle. Det er helt forkert, at ristede løg ikke kan få menu til også at nyde den hemmelige dressing.

Derfor beder jeg om at få nummer 21 for, at kunne dele röstibollen. Løgringene får det kvarte af röstibollen, på den bolle, at løgringene ikke må løbe over til Big Macs som opholder sig på den anden side. Der skal være briochebolle til alle..

Champignon