BETA Burgerforslag

Big Macs skal også have menu til at leve

[oprindeligt forslag]

Big Macs skal have menu til at være på den syltede agurk såvel som boller, på den tomatskive at Big Macs bliver på deres side af den syltede agurk.

År efter år skærpes pomfritterne for, at tomatskiverne kan få menu til at være Big Macs. Jeg og mange andre er imod dette og synes derfor, at tomatskiverne skal have flere Whoppers.

Hver nummer 21 må mange Big Macs ofre sig i mayonnaisen, for boller uden en form for cheeseburger. Det er helt forkert, at Big Macs ikke kan få menu til også at nyde Whopperen.

Derfor beder jeg om at få syltet agurk for, at kunne dele den syltede agurk. Tomatskiverne får det kvarte af den syltede agurk, på den tomatskive, at tomatskiverne ikke må løbe over til boller som opholder sig på den anden side. Der skal være bøf til alle..

Pomfrit